verze pro tisk

Lázně Třeboň: Tipy na výlety po okolí

27. únor 2012

Máte chuť se se svou rodinou v příštích dnech vydat na nějaký výlet, ale už vám po těch letech nějak dochází nápady? Nezoufejte, připravili jsme pro vás přehled tipů na výlety po okolí proslulých lázní Třeboň.

Třeboňské lázeňství

Překrásné městečko Třeboň se nachází v jižních Čechách a patří do chráněné krajinné oblasti. Naleznete zde malebnou přírodu, mnoho překrásných jihočeských rybníků a lesy, které lákají k procházkám. Lázně Třeboň také nabízejí mnoho léčebných procedur, mezi ty nejdůležitější patří zajisté zábaly, perličkové koupele, masáže, plynové injekce, léčba pomocí světelné terapie, akupunktura a také inhalace. Třeboň ale nenabízí pouze lázeňské procedury, v jejich okolí totiž naleznete také četné tipy na výlety.

Nejzajímavější tipy na výlety

  • Aquapark Aqua Viva

Rozhodně doporučuji zajet si na výlet do tohoto Aquaparku. Zažijete zde opravdovou relaxaci. K dispozici je vám plavecký bazén, který má jemně slanou vodu. Můžete zde navštívit mnoho atrakcí, mezi ty nejzajímavější patří zajisté divoká řeka, perličková koupel, vířivky či tobogán.

  • Schwarzenberská hrobka

Dalším zajímavým tipem na výlet po okolí lázní Třeboň je beze sporu Schwarzenberská hrobka. Budete zde moci obdivovat architektonicky nejzajímavější památku celých jižních Čech. Nachází se zde kaple s ostatky 27 členů schwarzenberské rodiny.

  • Cyklistická stezka

Dalším tipem po okolí je cyklistická stezka. Trasa má téměř 40 km a je na ní umístěno 22 naučných zastávek. Budete moci obdivovat překrásnou lesnatou krajinu Třeboňska a také velké množství jihočeských rybníků.

Lázně Třeboň skýtají mnohá překvapení

Navštivte české lázně Třeboň a podnikněte jeden ze zajímavých tipů na výlety po okolí a budete nadšeni. Čeká zde na vás překrásná jihočeská krajina, sportovní i turistické vyžití, skvostná architektura, ale i relaxace. Lázně Třeboň mají hodně co nabídnout a jistě se sem budete rádi znovu vracet i s celou svou rodinou.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

bypr6upUj

sobota, 14. leden 2017
04:57

it if someone saw one of your movies because I mentioned it.  I did write a pleasant review of Dark ShoÂdwsa for you.  My people asked, I delivered.  That’s how I roll.  I really do just adore you,


posted by: bypr6upUj [Odpovědět]