verze pro tisk

Lázně Velichovky: ideální místo pro léčebné a wellness pobyty

13. listopad 2012

Na lázeňské a wellness pobyty čeští občané i zahraniční návštěvníci nejezdí nutně jen do nejvěhlasnějších lázní, jako jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně a další. V České republice se najdou i skromnější, avšak o to příjemnější lázně. Je známo, že lázeňství má v tuzemsku bohatou tradici. V minulosti sice docházelo k utlumení lázeňských center a středisek, v současnosti se však mnozá lázeňská města opět probouzejí a lákají nejen na lázeňské a léčebné pobyty, ale právě tak na pobyty, které jsou zaměřeny na relax a wellness. Typickým příkladem menších lázní, které nejsou tak známé a přitom nabízejí skvělé podmínky pro hosty, jsou lázně Velichovky.

Velichovky nabízejí relaxační a wellness pobyty

Lázně Velichovky se nacházejí několik kilometrů od Jaroměře. Jedná se o malou vesnici, kde stálý počet obyvatel nedosahuje ani jedné tisícovky. Zdejší lázeňský dům však láká stále více hostů. Ti si zde mohou zajistit nejen klasický lázeňský pobyt, ale také wellness a relax pobyty, jejichž součástí mohou být kupříkladu různé druhy masáží - čokoládová masáž, medová masáž či oblíbená thajská masáž.

Velichovky využívají lidé s potížemi s pohybovým ústrojím

Z hlediska léčebných účelů jsou Velichovky známé především pro léčbu pohybového ústrojí. Návštěva Velichovek je tak doporučována lidem, kteří mají problémy s bolestmi kloubů, pobyt je vhodný i pro hosty, kteří prodělali operaci kyčlí a potřebují příslušnou regeneraci. Jako přírodní léčebný zdroj je v lázních Velichovky využívána kvalitní slatina, která je v tuzemsku výjimečným jevem.

Léčebné, relax a wellness pobyty, které si dopřejete v lázních Velichovky, vás doslova a do písmene dostanou opět na nohy. Kromě léčebných a wellness procedur zde jistě oceníte také krásnou okolní krajinu, která přímo vybízí k procházkám. Tyto lázně v současné době patří mezi lázeňská centra, která si získávají stále větší oblibu, a to mezi našinci i mnoha zahraničními turisty.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

FgR4hAjRs

sobota, 14. leden 2017
05:14

SehAnru, An interesting and great post! This goes to show that the BDSM lifestyle is as diverse as those involved.I do have a question on something you mentioned: the word &#;8l022ittle” being used to describe yourself…. “I also came to realize that I am a little. ” ….could you please explain?Thank you,pleasure


posted by: FgR4hAjRs [Odpovědět]