verze pro tisk

Užijte si wellness víkend pro dva během výročí seznámení

22. říjen 2018

Blíží se výročí vašeho seznámení a rádi byste tento pro vás oba výjimečný den prožili netradičně? Nechejte doma veškeré každodenní starosti i povinnosti a užijte si romantický víkend ve dvou.

Proč si vybrat právě wellness víkend pro dva?

Netradičním se může tento wellness víkend pro dva stát již svým místem. No, posuďte sami, byli jste již někdy ubytovaní na ranči, v korunách stromů nebo v několika hvězdičkovém hotelu Imperial? Mnohé romantické pobyty pro dva www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/ jsou doprovázeny také luxusními wellness službami, díky nimž se můžete nechat hýčkat a rozmazlovat. Lákavě zní především relaxace v římských lázních, relaxace v pivní kúře nebo odpočinek od městského ruchu na břehu rybníka v Zelené Bohdaneči. Pomyslnou třešničkou na dortu wellness pobytu pro dva tvoří delikatesní menu, které Vám bude připraveno věhlasnými kuchaři, jako je například mistr svého umění Zdeněk Pohlreich.

Relaxace v Mariánských Lázních

Za jedno z nejkrásnějších míst České republiky jsou považovány Mariánské Lázně. Toto lázeňské město je jako stvořené pro aktivní odpočinek i romantické pocházky po kolonádě. V rodinném hotelu najdete klid pro společné chvíle ve dvou i odpočinek. Na ruch velkoměsta lehce zapomenete při toulkách uprostřed nádherné přírody lázeňských lesoparků. Pouhý jeden kilometr od centra Mariánských Lázní objevíte bohatou nabídku na sportovní i kulturní aktivity a to jak v létě, tak v zimě. Rozhodně si nenechejte uniknout ani příležitost k návštěvě mnoha historických památek, kterými jsou Mariánské Lázně protkány. Z romantického pobytu pro dva se budete domů vracet nabyti novou energií i s odpočinutou myslí.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!