verze pro tisk

VicNezHotel.cz, specialista na kvalitní lázeňské hotely

18. květen 2013

Lázeňství u nás v poslední době zaznamenalo prudký nárůst především na poli kvality a pestrosti nabídky. Stále více Čechů si dopřává pobyty v lázeňských městech či místech, z nichž zdraví doslova čiší. Ruku v ruce s tímto trendem přirozeně kráčí také rozvoj hotelů specializovaných na poskytování lázeňských a dalších příbuzných služeb. Portál VicNezHotel.cz všechny takové hotely, v nichž najdete více, než běžné ubytování a stravování, přehledně představuje. A k tomu přidává hrst užitečných rad a tipů.

Obsah portálu je vskutku rozsáhlý a pestrý. Čtenář tu najde více jak dvě stovky hotelů rozličných typů a kategorií, samozřejmě podrobně popsaných a ohodnocených. Velká část z nich se nachází ve známých lázních (Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Luhačovice). Základem nabídky je jistota opravdu kvalitních, prověřených hotelů. Z tohoto důvodu odborníci z VicNezHotel.cz testují a hodnotí osobně služby jednotlivých hotelů. Na odhalené nesrovnalosti mezi skutečností a sliby hotelových internetových stránek upozorňují.

Naplánovat atraktivní a hlavně aktivní ozdravný pobyt je s portálem VicNezHotel.cz hračka. Pomůže totiž s výběrem turistických cílů v blízkém i širším okolí hotelů. Rozsáhlá databáze ukrývá známé pamětihodnosti jako zámky (vzácný relikviář svatého Maura v Bečově nad Teplou), hrady (švihovská vodní pevnost) a tipy na výlety kratší i náročnější (což takhle vyrazit k nejvyššímu českému vodopádu - Pančavskému).

Zkrátka nepřijdou ani milovníci technických památek (zrenovovaný větřák v Jalubí), zábavných radovánek (Baťův kanál) či naopak tichých, klidných a tajuplných zákoutí (rozhledna na hoře Babylon).

Také v samotném hotelu lze prožít neopakovatelné zážitky. Jasný a stručný kalendář na VicNezHotel.cz přehledně zobrazuje akce realizované v dohledné době přímo jednotlivými ubytovateli.

Napadlo by vás, že v hotelu Zámek Dobříš zahrála během Hudebního festivalu Antonína Dvořáka klavíristka Jitka Čechová a že hotel Štiřín si zve hvězdy tuzemské populární hudby - naposledy tam vystoupil originální 4tet nestárnoucího Jirky Korna?

Mimo to chrlí VicNezHotel.cz na své čtenáře nejrůznější výherní akce a zábavné soutěže. V květnu se hraje o voucher do luxusního čtyřhvězdičkového hotelu Hejtmanský Dvůr ve Slaném v ceně 2 000 Kč.

Je to jasné, není třeba se dvakrát rozmýšlet: na VicNezHotel.cz začněte, pokud hledáte kvalitní lázeňský hotel a svůj ozdravný pobyt v něm si chcete skutečně nerušeně užít. Tady si určitě a bez rizika vybere.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!