verze pro tisk

Baden bei Wien- Proslulé rakouské lázně

31. říjen 2011

Také máte někdy pocit, že vlivem každodenního pracovního stresu a neustálých domácích povinností, z vás někdo jako by vysál potřebnou životní energii? Zorganizujte proto dovolenou, na které si odpočinete- vydejte se do lázní Baden bei Wien.

Baden bei Wien okouzlil již staré Římany

Velice zajímavým historickým faktem tohoto kouzelného lázeňského městečka je zajisté to, že území, na kterém se dnešní lázně nachází, bylo pravidelně vyhledáváno již obyvateli starého Říma. Římané totiž dobře věděli, že se na tomto území ukrývají léčivé sirné prameny.

Ve století 18. a 19. do města přijíždělo mnoho bohatých umělců, mezi kterými byl také Ludwig van Beethoven a samotný Mozart. Po velice rozsáhlém požáru muselo být město zrekonstruováno a bylo přestavěno do typického měšťanského stylu, míseného s velkou elegancí.

Baden- městečko plné léčivých pramenů

Tím, co město Baden bei Wien nejvíce proslavilo, jsou proslulé sirné léčivé prameny. Tyto prameny mají teplotu 36°C a můžete si zde proto užívat báječné termální koupele, které jsou velmi prospěšné pro naše zdraví. Navíc si v rámci kompletní relaxace můžete zaplatit jednu z proslulých lázeňských procedur. Pokud vám však termální koupele příliš nesvědčí, můžete využít procedur, při kterých se používá voda o teplotě mezi 23-25°C.

Jaká onemocnění si v Badenu můžete vyléčit

V lázních Baden bei Wien si můžete jen tak zarelaxovat a zbavit se přebytečného napětí a stresu, či si zde můžete i vyléčit některá onemocnění.

Velice úspěšně se zde léčí zejména nemoci:

  • pohybového aparátu
  • onemocnění páteře
  • nemoci nervového systému
  • nemoci oběhového systému
  • onemocnění gynekologického původu
  • nejrůznější pooperační stavy a další

Baden bei Wien- rakouský zázrak

Již staří Římané dobře věděli, proč je území dnešního Baden bei Wien tak cenné. Ať si již chcete pouze odpočinout, zarelaxovat a zapomenout na běžné denní starosti, či si vyléčit neduhy, které vás trápí, mohu vám toto zázračné lázeňské městečko jen doporučit. Jistě nebudete litovat.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!