verze pro tisk

Největší lázně v Evropě - Bad Füssing

7. listopad 2011

V listopadu máme před sebou další volný den a to je jedinečná příležitost, jak si prodloužit víkend a pořádně si odpočinout. Zajeďte si načerpat síly do největších evropských lázní – Bad Füssing. Lázně se nachází v Německu, necelých 30 kilometrů od města Passau. Co vás tady čeká?

Více než 80 bazénů

Lázeňské městečko Bad Füssing je skutečně v Evropě ojedinělé. Každý z vás si tu najde tu pravou relaxaci. Celý komplex se skládá ze tří samostatných termálních komplexů. Těšit se můžete na více než 80 bazénů. Venkovní a vnitřní bazény mají teplotu v rozmezí od 24-42°C. Dále tu najdete sirné lázně, vulkánový vířivý bazén, mnoho druhů saun, masážní bazény a v neposlední řadě i zábavné atrakce. Celkem tu na vás čeká více než 10 000 metrů čtverečních vodní plochy.

Zatočte s bolestmi páteře

Do lázní Bad Füssing může přijet každý. Léčivé vody obsahující sirník si hravě poradí s onemocněním pohybového aparátu, jakou jsou bolesti zad a páteře, nemoci kloubů nebo artroza. K tomu slouží i mnoho netypických procedur. Zavřít se tu můžete do ledové komory o teplotě -110 °C. Projít se můžete solnými štolami. Chcete-li raději alternativní medicínu, tady můžete vyzkoušet čínskou. Místní specialitou je terapeutická stezka. O vaše zdraví se tady bude starat více než 40 lékařů.

Wellness pro každého

Bad Füssing je však také využíváno jako relaxační a wellness centrum. Nechte své tělo hýčkat a vyberte si z těchto procedur:

  • aroma masáže
  • zvukové masáže
  • meditace
  • zábaly z mořských řas
  • Kleopatřina koupel a další

Z léčebně-relaxačních programů můžete zvolit například Fango-fit a masáže, Bad Füssing k poznání, nebo program určený pro řemeslníky – Zdravý do práce.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!