verze pro tisk

Tip na levné ubytování v okolí Plzně

2. duben 2015

Plzeň jako západočeská metropole láká tisíce turistů ročně, ale také mnoho přespolních zaměstnanců. Ve městě je totiž celá řada velkých průmyslových podniků a továren. Je zde zdaleka největší nabídka práce v celém regionu. Ti z vás, kteří do Plzně přijíždějí za prací či zábavou, jistě hledají nějakou možnost dobrého a levného ubytování. Proto vám přináším jeden tip v podobě Ubytovny Dýšina.

Dýšina nabízí levné ubytování v Plzni, respektive v jejím blízkém okolí. Je ideální pro pobyty v řádech dní a týdnů. Právě proto je oblíbená hlavně u dělníků a dalších pracovníků, kteří jinak v Plzni nebydlí.

Za pobyt v útulné ubytovně nezaplatíte víc jak dvě stovky

Za pobyt zde zaplatíte minimální poplatek. Ceny se pohybují od 130 Kč do 200 Kč za lůžko. V závislosti na tom, zda si zvolíte dvou či třílůžkový pokoj. Cena je tím nižší, čím déle zde zůstanete.

Takto levných ubytování Plzeň a okolí moc nenabízí. Při srovnání zjistíte, že většina podobných objektů je až dvakrát dražší, nemluvě o penzionech a hotelech, které jsou cenově úplně někde jinde.

Nízká cena ale rozhodně neznamená nízkou kvalitu. Tedy alespoň ne v případě Ubytovny v Plzni – Dýšině. Budova a její okolí jsou čisté, upravované. Objekt střeží kamery a je oplocený, takže zde máte klid a nikým cizím nerušené pohodlí.

Pro dělníky i turisty

Levné ubytování v Plzni – Dýšině doporučuji zvolit nejen dělníkům, ale i turistům. Jako turisté máte v letošním roce možnost navštívit v Plzni mnoho zajímavých kulturních akcí a událostí, ať už tradičních či těch, které se uskuteční v rámci Evropského hlavního města kultury. A vězte, že mnozí majitelé ubytoven a penzionů toho budou chtít využít zvýšenými cenami. V případě Ubytovny Dýšina se ale tohoto trendu nemusí obávat. Nabídnout dobré ubytování za co nejnižší cenu je totiž jedním z hlavních kréd majitele.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

CioVueqgB

sobota, 14. květen 2016
07:27

Wow! Great to find a post with such a clear meeasgs!


posted by: CioVueqgB [Odpovědět]