verze pro tisk

Termální lázně Dudince: Jako stvořené pro milovníky relaxace

25. březen 2012

Toužíte po tom podniknout nějaký výlet a uniknout ze všední reality, ale nevíte kam? Zapomeňte na chvíli na práci, na všední starosti a zkuste si představit místo plné relaxace a krásné přírody. Přesně takové jsou lázně Dudince.

O městečku Dudince

Lázně Dudince a celé městečko si vyberte, zejména pokud jste milovníky klidu, relaxace a nikdy nekončící pohody. Město je totiž opravdu velice klidné a přátelské. Tohle slovenské lázeňské město se nachází v Krupinské kotlině, ve které naleznete překrásnou přírodu, přímo stvořenou ke zdravotním procházkám.

Aktivní odpočinek

Lázně Dudince však nejsou pouhým městečkem, jsou totiž jako stvoření k aktivnímu odpočinku. Nabízejí možnosti pěší turistiky, golfu, minigolfu, hraní tenisu, jízdu na kolech po okolí, plavání, hraní basketbalu a volejbalu. Dále si také můžete vybrat ze široké škály kulturních akcí, mezi ty nejčastější patří zejména koncerty, výstavy či návštěva kina. Poté si můžete zajít na dobrou kávu do jedné z místních kaváren.

Zázračné termály

Termální lázně Dudince mají přímo zázračné účinky na lidský organismus. Je zde totiž k dispozici opravdu široká škála léčebných procedur. Mezi ty nejzajímavější patří zajisté elektroléčba, zábaly, masáže, vodokoupele, léčba baňkováním, jóga a mnoho dalších relaxačních cvičení. Termální lázně Dudince jsou velmi doporučovány lidem se srdečními obtížemi, nemocemi pohybového aparátu a také lidem s onemocněním cév.

Voda v termálních lázních Dudince je neustále udržuje na teplotě 28 stupňů a je v ní obsaženo velké množství nejrůznějších minerálů, které působí na tělo jako balzám. Milovníci relaxace mohou navštívit jeden ze dvou lázeňských domů, je jím Léčebný dům Smaragd a Léčebný dům Rubín.

Užijte si zasloužený odpočinek

Termální lázně Dudince jsou jako stvoření pro milovníky relaxace a také pro lidi, kteří touží po tom, zlepšit svůj zdravotní stav. Můžete zde vyzkoušet opravdu širokou škálu nejrůznějších lázeňských procedur, užívat si klidu města či se jen tak procházet po okolí lázní Dudince. Fantazii se meze nekladou.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

NY42F7abL

sobota, 14. leden 2017
05:10

Please let me know if yo#u;8217&re looking for a article author for your blog. You have some really great articles and I believe I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I’d really like to write some articles for your blog in exchange for a link back to mine. Please shoot me an e-mail if interested. Thank you!


posted by: NY42F7abL [Odpovědět]