verze pro tisk

Pivní koupel v Ostravě se nachází v jedinečných prostorách zámku

29. červen 2011

Pivní lázně si nyní mohou užívat i Slezané. V prostředí středověkého zámku Zábřeh, který v nedávné době prošel razantní rekonstrukcí, se totiž provozují zámecké pivní koupele. Spojení pivní koupel a zámek možná pro neznalé navozuje pocit, že se jedná o nějaké snobské radovánky pro zdejší smetánku, nicméně opak je pravdou. Pivní koupele ve skvělém prostředí sklepení zámku Zábřeh jsou určeny pro širokou veřejnost, která chce poznat na vlastní kůži, jak blahodárné mohou být účinky piva, a to nejen při pití, ale i právě při koupelích a lázních.

Koupel s přísadou pivních kvasnic

Zámecké pivní koupele v Zábřehu jsou jedinečným spojením pivní lázně s masážemi, to celé je umístěno do krásného prostředí středověkého zámku. Při pivní koupeli v Ostravě se návštěvníci mohou těšit na speciální olejovou koupel v dřevěné kádi s přídavky pivních kvasnic. Tato procedura dokáže zjemnit a zvláčnit pokožku, která tak vypadá přirozeněji a zdravěji. V kombinaci pivní lázně s masáží se docílí i celkové regenerace a uvolnění těla.

Ostrava se díky pivním lázním otevírá světu

Ani v v pivních lázních Ostrava Zábřeh na místním zámku si jistě po provedené proceduře neodpustíte nějaký ten půllitr zlatavého moku, který se připravuje ve zdejším pivovaru. To je koneckonců i známka kvality, když jsou pivní lázně umístěny přímo v areálu, kde se pivo vyrábí.

Pivní koupele v Zábřehu jistě nebudou lákat jen místní, kteří tento areál dobře znají. I díky pivní koupeli může do Ostravy v budoucnu mířit mnohem více tuzemských i zahraničních hostů. V krásném prostředí zámku a v jeho sklepeních se mohou oddávat příjemným chvilkám, které jim udělají dobře nejen na těle, ale i na duši.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!