verze pro tisk

Pivní koupel v Rožnově pod Radhoštěm

24. červen 2011

V Rožnově pod Radhoštěm na Vsetínsku se nachází malý pivovar, který kromě vynikajícího piva nabízí také možnosti netradičních pivních lázní a koupele. Pivní koupel probíhá v kvasnicovém pivu s přídavky bylinek. Kromě základní služby je možné si zde také nechat pro lepší působení na pokožku přidat do koupele Vincentku či sůl z Mrtvého moře.

Pivní koupel v kvasnicovém pivu

Pivní koupel v kvasnicovém rožnovském pivu má velmi blahodárný účinek na lidský organismus. Při její aplikaci dochází k lepší regeneraci kůže a vlasů, zklidnění nervového systému, zvýšení imunity, odbourání stresu, odstranění bolestivých míst a také k celkové detoxikaci těla a nenásilné redukci tělesné hmotnosti.

Pivní léčebná kůra, kterou místní pivní lázně nabízejí, obsahuje parní bylinnou saunu, koupel v pivu, detoxikační relaxační zábal a také ochutnání místního výtečného piva.

Pivní lázeň pro dva

Kromě individuální návštěvy je možné si relaxační pivní koupel a pivní kůru dopřát také ve dvou. Pokud máte partnera či partnerku a chcete ji nejen dopřát skvělý dárek, ale zároveň pro něj či pro ni udělat i něco zdraví prospěšného, pak je pivní koupel pro dva v Rožnově pod Radhoštěm naprosto ideální volbou. Pivní koupel pro dva zde probíhá v dřevěné dvojvaně, po ní následuje opět detoxikační zábal.

Rožnov

Zajímavosti v Rožnově pod Radhoštěm a okolí

Rožnov pod Radhoštěm je místem, kde se dá skvěle vychutnat příjemná dovolená. Kromě samotných pivních lázní si určitě najdete čas na různé výlety a vycházky do okolí, je zde několik turistických okruhů a stezek. Za návštěvu také jistě stojí zřícenina hradu Rožnova - Hradisko, dále pak například barokní kostel Všech svatých či socha pohanského boha Radegasta. Rožnovsko je místem, kde je velmi svérázná a zachovalá lidová kultura a architektura.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!