verze pro tisk

Pivní lázně: Navštivte Bier.Bottich.Bad. v Bratislavě

23. únor 2012

Vyzkoušeli jste už mnoho metod pro celkovou relaxaci vašeho těla i mysli, ale rádi byste vyzkoušeli něco nového? Jste velcí milovníci piva? Pak zajisté navštivte pivní lázně Bier.Bottich.Bad. v Bratislavě a budete se cítit jako znovu zrození.

Historie pivního lázeňství

Historie klasického lázeňství spadá již do období starých Egypťanů. Abychom však pochopili historii pivního lázeňství, je třeba zabrousit mnohem hlouběji do historie. Odborníci se domnívají, že pivo jako takové objevili již staří Sumerové, kdy pouhou náhodou při skladování obilí objevili princip kvašení. Tak tedy získali velice lahodný nápoj, který je díky své chuti dnes proslaven po celém světě.

Užijte si v pivních lázních Bier.Bottich.Bad.

Jedinečné pivní lázně Bier.Bottich.Bad. v Bratislavě otevřely návštěvníkům své dveře teprve v roce 2011, jsou tedy téměř nové a nabízejí opravdu mnoho zajímavých zážitků. Pivní lázně jsou umístěny přímo v centru Bratislavy a není tedy za příjemnou relaxací nutné chodit daleko.

Jak probíhá pivní procedura

Pokud se rozhodnete navštívit Bier.Bottich.Bad. v Bratislavě, rozhodně nebudete litovat. Celá pivní procedura trvá přibližně 80 minut, ve kterých zažijete přímo slastné prožitky. Prvních 30 minut je věnováno celkovému prohřátí vašeho těla, proto je strávíte příjemnou relaxací ve vířivce či sauně, záleží jen na vás, jak se rozhodnete. Vaše pokožka se příjemně uvolní, póry pokožky se jemně roztáhnou a budou připraveny na celou proceduru.

V dalších 20 minutách se ponoříte do příjemně teplé pivní lázně, která je obohacena o kvasnice, chmel a také několik druhů léčivých bylinek. Když budete mít žízeň, můžete si načepovat slavné pivo Budvar, které ještě umocní celkovou atmosféru. V posledních 30 minutách již budete jen relaxovat na lůžku z ovesné slámy.

Uvolnění, na které nezapomenete

Pokud se rozhodnete navštívit pivní lázně Bier.Bottich.Bad, rozhodně nebudete litovat. Krásně si zde odpočinete, zrelaxujete celé tělo a vaše pokožka bude jen zářit svěžestí. Přijďte se sami přesvědčit.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Ce18gQnFPOW

sobota, 14. leden 2017
05:16

ur totally welcome allan! ur my favorite author, honestly. i started writing my own story called Upside Down. Its about a girl who’s mother is missing and she is looking to find her while trying to stay away from her crazy father. i hope to finish it. and to tell u the truth, u were my inspiration. ur writing grabbed me and pulled me into the writing world. but i do plan on becoming a veeiatnrrian.


posted by: Ce18gQnFPOW [Odpovědět]