verze pro tisk

Karlovy Vary: Zažijte romantiku jako z pohádky

17. únor 2012

Máte v poslední době pocit, že by vaše tělo zasloužilo pořádnou dávku relaxace? Co takhle prožít romantiku jako vystřiženou z pohádky? Vydejte se do Karlových Varů, vyberte si jeden z relaxačních balíčků pro dva a rozhodně nebudete litovat!

Věčná sláva Karlových Varů

Město Karlovy Vary se může pyšnit nejen svou krásou, ale také věčnou slávou. Toto české lázeňské město je totiž známé opravdu po celém světě a není se čemu divit. Vždyť kdo by odolal kouzelným kolonádám, které lákají k procházkám ve dvou nebo léčivým pramenům, které zde můžete ochutnávat dle libosti? Vydejte se do Karlových Varů prožít opravdovou romantickou atmosféru.

Bohatý výběr relaxačních balíčků

Karlovy Vary nabízejí opravdu bohatý výběr nejrůznějších relaxačních balíčků pro dva, které jsou koncipovány tak, aby zajistily skutečně romantický a nezapomenutelný zážitek. Mezi nejzajímavější nabídky patří zajisté tyhle:

Romantický sen pro dva

Nechte se hýčkat a užijte si se svým partnerem dokonalou romantiku, kterou si zasloužíte. V ceně 6000Kč si užijete dvě nerušené noci v hotelu, dvakrát romantickou večeři při světle svíček. Navíc je pro každého z páru připravena masáž zad, sauna, vířivka a také solná místnost. Navíc vás jistě potěší lahev sektu a ovocná mísa přímo na pokoji.

Romantický víkend

V tomto balíčku na váš čeká opravdový wellness požitek. Je pro vás připraveno ubytování v romantickém apartmá, večeře při svíčkách a také bohatý relaxační program. Pro ženy jsou připraveny speciální zkrášlující koupele a pro muže klasická masáž zad. Také můžete neomezeně využívat vstup do vířivky, parní sauny a bazénu s nejrůznějšími atrakcemi.

Intenzivní prožitek

Vyberte si jeden z těchto pohádkově romantických balíčků a zajisté budete mile překvapeni. Čeká vás intenzivní prožitek plný příjemných zážitků. Vy i váš partner budete nadmíru spokojeni.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!