verze pro tisk

Kvalitní elektrokola vám usnadní námahu a přitom zlepší fyzickou kondici

28. červen 2016

Máte rádi jízdu na kole, ovšem vzhledem k tomu, že jste v nedávné době prodělali úraz, nemůžete naplno šlapat do pedálů tak, jak byste si přáli? Pak pro vás mám tip. Pořiďte si elektrokolo a rázem můžete znovu vyjet do přírody.

Na slabé nohy už se nemusíte vymlouvat

Elektrokolo je skvělým dopravním prostředkem, který pomáhá fyzicky méně zdatným a nemocným lidem jezdit po cyklostezkách či ulicích, aniž by se museli nějak trápit. Jde vlastně o klasické kolo, které je jen trochu vylepšené. Má přídavný motor, který je nainstalovat buď v zadní či přední části. Na první pohled elektrokolo nerozeznáte od klasického, dokonce si toho nikdo nevšimne, ani když jedete. Je samozřejmě zapotřebí mít k dispozici kvalitní model, který pracuje s tichým motůrkem.

I na elektrokole samozřejmě musíte šlapat do pedálů. Pouze vás to zvýhodňuje tak, že ve chvíli, kdy máte problém vyšlápnout třeba nějaký kopec, jednoduše zapnete motor a ten vám pomůže.

Zvládnete i náročný terén

„Přihodí“ vám k vašemu výkonu pár wattů navíc, díky čemuž se zjednoduší šlapání a vy tak rázem nebudete mít problém ani s náročnější kopcem. A to i ve chvíli, kdy rozhodně nemůžete tvrdit, že jste v ideální kondici. Jde o dopravní prostředek, který je určený pro všechny věkové kategorie, nikoliv jen pro starší lidi, jak se mnozí mylně domnívají. E-kola dnes běžně využívají i rekreační sportovci, kteří na kole jezdí odmalička. Jde o trend, který využívá stále více lidí. Buďte i vy IN a pořiďte si elektrokolo.

Uděláte hodně pro své zdraví

Díky e-kolu si zlepšíte fyzičku a uděláte něco pro své zdraví. Nemusíte jen zoufat, že výlety do okolí jsou pro vás fyzicky příliš náročné. S e-kolem už vyjedete i těžké kopce. Stejně tak se ale vybrané modely e-kol hodí i pro jízdy v městské zástavbě. Můžete je zkrátka využívat všude tam, kde jste zvyklí na své klasické staré kolo bez pohonu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!