verze pro tisk

Lázně Sárvár: Lázně a wellness v jednom

24. březen 2012

Rádi byste si užili jeden ze zajímavých lázeňských pobytů, ale lákají vás spíše lázně zahraniční? Právě pro vás se nabízejí lázně a wellness v jednom a tím jsou překrásné maďarské lázně Sárvár.

Sárvár a kulturní bohatství

Maďarské lázně Sárvár nabízejí velké množství kulturního bohatství. Hlavní chloubou města je místní renesanční zámek Nádasdy-vár, který návštěvníky zaujme především svou zajímavou architekturou. Přímo na nádvoří před zámkem se obvykle pořádají místní kulturní akce, neboť je místo výborně akusticky ozvučeno. Na místním náměstí také naleznete krásnou kašnu, která je oblíbeným cílem turistů. Přímo ve městě se nachází přírodní park, který je chráněný a návštěvníci zde mohou obdivovat překrásné a velice staré stromy.

Lázeňství v Sárváru

Dalo by se říci, že maďarské lázně Sárvár jsou lázněmi a také wellness v jednom, což je činí turisticky ještě přitažlivějším místem. V Sárváru naleznete dva přírodní léčivé prameny, jejichž teplota je opravdu vysoká, jeden z nich dosahuje teploty 43 stupňů a druhý dokonce 83 stupňů. Oba tyto prameny mají opravdu velký obsah soli.

Proč do Sárváru

Lázně Sárvár byste si měli vybrat, zejména pokud trpíte nějakým druhem gynekologických obtíží, neboť slaná léčivá voda se velmi hojně používá k přípravě teplých koupelí, které prý pomáhají potíže tohoto typu zlepšovat či odstraňovat. Dále se v těchto lázních léčí zejména nemoci pohybového aparátu, onemocnění neurologického původu, léčí se zde lidé po nejrůznějších zraněních a také zde lze absolvovat rehabilitaci.

Pokud byste si už užili lázeňské péče Sárváru dost, nabízí se zde také široká nabídka wellness procedur. Mezi ty nejzajímavější procedury patří zajisté masáže, ájurvéda, elektroléčba, zábaly, nejrůznější masáže a také cvičení fitness. Také můžete navštívit jeden z místních termálních bazénů, do kterých se přidává voda z léčivých pramenů a je velice vhodná pro uvolnění svalstva.

Vsaďte na Maďarsko

Pokud jste si až do teď nebyli jistí tím, jaké lázně si vybrat, doufáme, že vás maďarské lázně Sárvár nadchly. Doporučujeme je zejména milovníkům lázeňských procedur a wellness v jednom. Sárvár vás jistě nadchne a budete se sem rádi znovu vracet.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!