verze pro tisk

Nehradí vám pojišťovna lázně? Pak využijte slev na lázeňské a wellness pobyty

14. únor 2013

Pobyty v lázních jsou za určitých podmínek částečně či plně hrazeny ze zdravotního pojištění. Týká se to zejména lidí ve starším věku nebo osob, které trpí určitými zdravotními problémy a potřebují lázeňské či wellness pobyty k uzdravení nebo zlepšení svého stavu. V současné době je však získání hrazení ze stran pojišťoven čím dál obtížnější, neboť v minulém roce došlo k úpravě podmínek, na základě nichž lze pobyty v lázních hradit.

Počet plně hrazených léčebných pobytů klesá

Zatímco ještě před několika lety byla péče při pobytech hrazena u více než 100 tisíc lidí, k nimž dále přibyly další tisíce těch, jimž byly hrazeny alespoň léčebné procedury, v letošním roce bude toto číslo zcela jistě výrazně nižší. Ti z vás, kteří se chystají na wellness pobyty či přímo pobyty, které budou spojeny s lázeňskými procedurami, tak s velkou pravděpodobností budou tyto pobyty muset hradit plně ze svého. Není však na místě zoufat, mnohá zařízení a hotely dnes umožňují získat ubytování s wellness a lázeňskými procedurami za velmi výhodných podmínek, náklady tak nejsou nijak výrazně vysoké.

Lázeňské a wellness pobyty se slevami

Pakliže se chystáte na lázeňské či wellness pobyty v tuzemsku nebo třeba na sousedním Slovensku, pak můžete využít také různé speciální slevové akce, které tyto pobyty nabízejí s mnohaprocentními slevami. Příkladem budiž portál zlavy.odpadnes.sk, který nabízí relaxační a wellness pobyty v akcích, kdy se slevy pohybují oproti běžným cenám až o desítky procent levněji. Za příjemné ceny si tak můžete užít impozantní wellness a lázeňské pobyty ve vyhlášených centrech i méně známějších střediscích a hotelech, kde na vás čeká kvalitní a plnohodnotná péče. Před tím, nežli si pořídíte lázeňský pobyt a ubytování, však přesto zkuste, zda by vám lázně nemohly být uhrazeny z vašeho zdravotního pojištění.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Jana

pondělí, 29. duben 2013
22:23

Akční pobyty v lázních jsou velmi populární. Sama na ně jezdím.


posted by: Jana [Odpovědět]

nkcELVBcY

sobota, 14. leden 2017
05:29

Ok y’all these things are so sweet!! I’m a little bit older than her so I could totes rock one, but I don’t know where they r sold. Justice? Cl#e&ira8217;s?? Someone pleeeeeasa tell me


posted by: nkcELVBcY [Odpovědět]