verze pro tisk

Očista organismu Praha

19. červen 2015

Necítíte se poslední dobou dobře a rádi byste si jen tak odpočinuli od všech těch starostí? Dostatek energie a vitality Vám dodá také zdravá výživa. Toto slovní spojení nemusí za každou cenu znamenat pouze hubnutí a snížení příjmu potravin prostřednictvím hladovění. Ačkoliv se mnozí lidé domnívají, že ideální postavy lze docílit pouze omezením přísunu jídla, opak je pravdou, neboť podstata ční v úpravě jídelníčku ne v odmítání jídla.

Jídelníček je potřeba mít vyvážený a zdravý. Úprava jídelníčku Vám umožní zůstat fit až do vysokého lidského věku a celkově podpoří Vaše zdraví. S úpravou Vašeho jídelníčku Vám pomůže centrum trvalého zdraví Cordeus, které Vám sestaví společně s Vámi výživový program metabolic balance. Se zdravou výživou Praha můžete úspěšně zatočit se špatnou náladou i zdravotními potížemi. Tento výživový program Vám může pomoci s úpravou látkové výměny a především i se snížením tělesné hmotnosti.

Individuální plán umožní obohatit Vaše tělo o takové živiny, které jsou pro něj užitečné a potřebné k fungování. Díky sestavení individuálního plánu získáte mimo jiné také přehled o tom, jaké potraviny jsou pro Vás vhodné a které mohou napomoci ke zlepšení Vašeho zdravotního stavu.

Další možnost, jak předejít zdravotním potížím představuje detoxikace neboli očista organismu. Jak již bylo napsáno, nesprávné složení potravy může napáchat mnoho škody, které může vést až k chronické intoxikaci. Také špatný pohybový režim a nadměrný stres mohou vést k chronické intoxikaci. Častá bolest hlavy, opakovaná nachlazení, ekzémy i deprese a neschopnost soustředit se jsou časté příznaky přetížení organismu a impulsy k tomu, že je nutné obrátit se na odborníky s očistou Vašeho organismu.

Centrum trvalého zdraví Cordeus používá k očistě lidského organismu, jak metody přírodní, tak klasické medicíny. Více informací k jednotlivým metodám naleznete na této webové adrese www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/. K jedněm z nejosvědčenějších metod očisty tlustého střeva patří hydrocolon terapie. Rovněž detoxikační koupele a zábaly mají blahodárné účinky na lidský organismus.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

1wrcbWwYWO

sobota, 14. květen 2016
07:35

No more s***. All posts of this qulaity from now on


posted by: 1wrcbWwYWO [Odpovědět]