verze pro tisk

Tropical Islands Berlin: Ostrov plný překvapení 1

24. únor 2012

Nemáte někdy chuť prostě vysadit, přestat pracovat a jen si užívat? Toužíte po exotické dovolené, na které byste opět načerpali své ztracené síly, ale váš rozpočet je omezený? Žádný problém! Zajeďte si do Tropical Islands Berlín, ostrova plného překvapení.

Co je to Tropical Islands Berlin

Tropical Islands Berlin je vlastně Aquapark ve velice moderním pojetí. Velkým překvapením je, že je tento Aquapark otevřen pro návštěvníky Nonstop, nikdy totiž nezavírá. V tropical Islands se teplota vzduchu pohybuje kolem 27 stupňů a teplota vody okolo 30, proto je tento ostrov plný překvapení vhodný k příjemným relaxacím a wellness. V Tropical Islands naleznete bezpočet bazénů, vodopádů, rostlin a také deštných pralesů.

Rozdělení Tropical Islands na jednotlivé rezorty

Tento ostrov plný překvapení se dělí na dvě hlavní části. Jednou z nich je část pro sportovní vyžití a druhá část je věnována odpočinku a relaxaci. Nabízí se zde několik druhů lázní, které jsou prosycené vůní bylinek a exotického koření. Dále můžete navštívit vonné a také solné jeskyně, které mají blahodárný vliv na naši dýchací soustavu. Pro milovníky procházek se zde nabízí procházka deštným pralesem, její teritorium zabírá téměř 1 km plochy Tropical Islands.

Kolik zaplatíte za pobyt na ostrově

Cena samotného vstupného do Tropical Islands je pouhých 25 eur, v přepočtu na české koruny asi 600Kč. Velkou výhodou je, že poté jste do ostrova vpuštěni a můžete si začít užívat. Ať již navštívíte některou z místních restaurací či cukráren, veškerá útrata se vám přičítá na čip, který máte umístěn na ruce a za vše platíte až při odchodu z tohoto ostrova plného překvapení. Můžete zde tedy klidně strávit celý týden.

Ostrov plný překvapení

Tropical Islands Berlin je ostrov plný překvapení. Zažijete zde mnoho nevšedních zážitků za poměrně nízké ceny. Přečtěte si také druhou část mého článku o Tropical Island Berlin, kde se dočtete více o jednotlivých atrakcích.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

yY7e47o8QPg

sobota, 14. leden 2017
05:23

For more than 9 months I had been thinking that I would like to go back and visit my parents, but there was always a reason why it di&d8#n217;t work out at the time. Money, work, kids school, it was my parents turn, I wanted to lose more weight before I went back because I wanted to look great for them… I had all sorts of reasons why I did not go back then. The last time we were over was in July 2009, when I wrote to you about the , the and the , all blog posts about my visit in Germany at the time.+1


posted by: yY7e47o8QPg [Odpovědět]