verze pro tisk

Tropical Islands Berlin: Ostrov plný překvapení 2

25. únor 2012

Máte právě čas i chuť užít si pravou tropickou dovolenou plnou zajímavých zážitků? Vypravte se do Tropical Islands Berlin a užijte si ničím nerušené chvíle.

Aquapark v moderním pojetí

V první části o Tropical Islands Berlin jsme si tento zajímavý Aquapark představili a popsali jsme si, jaké zážitky zde na nás čekají. V dnešní druhé části bych vám ráda nastínila podrobněji alespoň některé z nejoblíbenějších atrakcí tohoto ostrova plného překvapení, abyste měli lepší představu, co zde na vás čeká.

Exotické moře a písečná pláž

Tato atrakce vás v Tropical Islands jistě velmi potěší. Můžete zde totiž naprosto nerušeně odpočívat u místního „moře“ a poté se opalovat na jednom z 1050 lehátek nebo se procházet po jemně vyhřátém mořském písku.

Laguna Balli

Laguna Balli se stane opravdovým rájem zejména pro milovníky lázní. Voda zde dosahuje až 32 stupňů a příjemně tak prohřeje celé vaše tělo. V Laguně si také můžete užívat vířivky, vodopády či jeskyně. Navíc je celá Laguna jemně osvětlena a celková atmosféra tak nabývá na romantičnosti.

Deštné pralesy

Nachází se zde přibližně 50000 nejrůznějších druhů rostlin, stromků a také keřů, přičemž některé z rostlin jsou až 18 metrů vysoké. Můžete zde pozorovat nejrůznější exotická zvířata, která zde žijí naprosto volně. Nemusíte se však ničeho bát. V Tropical Islands Berlin si můžete zajistit dokonce průvodce, který vás tímto deštným pralesem provede.

Atrakce, na které se nezapomíná

Tropical Islands Berlin je opravdovým ostrovem plným překvapení. Pokud vás již přestanou bavit procházky pralesem nebo relaxace na plážích, můžete zde zažít například opravdový let balónem, ze kterého se vám naskytne kouzelný výhled na celý komplex. A pokud vám mezitím vyhládne, jistě nezapomeňte navštívit jednu z místních restaurací, kde si pochutnáte na místních specialitách. Tropical Islands Berlin je místem, na které nikdy nezapomenete.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!