verze pro tisk

Zážitkové dárky - teambuilding

7. listopad 2011

Tento typ zážitkových dárků je určen pro firmy. Pokud se chcete seznámit se zaměstnanci, tak si vyberte jeden z teambuildingových zážitků. Klasické firemní večírky již dávnou nejsou v módě, a proto jděte s dobou.

Samozřejmě tambuilding je určen i pro skupinu lidí, nemusí se striktně jednat o firmu. Cílem takového zážitkového dárku je poznat kolektiv a spřátelit se. A kde jinde to provést, než při aktivitě, kdy je jeden závislý na druhém. Teambuilding tak nedá možnost hádkám a udělá přátele i z dlouholetých rivalů. I z tohoto důvodu je vhodný i pro firmy, v

nichž existuje konkurence.

Nevšední skupinové zážitky

Stejně jako u klasických zážitkových dárků, i taky je široká škála možností. Opět záleží na vašem vkusu a finančních možnostech. Můžete se rozhodnout pro cooking show Kluci v akci, nebo pro firemní akci v poláriu. Oba zážitkové dárky mají něco do sebe. Pro mužský kolektiv je velmi oblíbeným dárkem firemní škola smyku, kde se naučí ovládat vůz v kritických situacích. Pro ženy je vhodná firemní masáž.

Teambuildingové zážitkové dárky dávají jedinečnou možnost všem majitelům firem. Není lepší způsob na seznámení s kolegy, s nimiž dřete celý rok. Navíc je to i vhodná odměna za úspěšný kalendářní rok.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!