verze pro tisk

Zážitkové dárky vždy potěší

29. červen 2015

Narozeniny, svátky i jiná výročí přímo vybízejí k tomu, abychom oslavenci udělali velkou radost. Také vybíráte ten pravý dárek například k narozeninám? Jistě byste se rádi inspirovali prostřednictvím tipů na dárky.

Ne všechny tipy na dárky, na které narazíte, vám skutečně přijdou zajímavé. Inspirujte se s námi originálními dárky, jako jsou zážitky. Vybrat můžete zážitky z široké škály zaměření, takže mezi nimi jistě najdete přesně ten pravý pro vašeho oslavence nebo vaši oslavenkyni.

Neztrácejte čas s články, které vám nabízejí jako tipy stále ty stejné věci – alkohol, pyžamo, parfém… Řekněte stop a začněte lidem ve svém okolí dělat skutečnou radost.Zážitkem můžete své blízké potěšit nejen o narozeninách nebo o Vánocích, ale také využít je můžete také jako svatební dar.

Svatební dary tipy vám přináší největší a nejúspěšnější prodejce zážitků v České republice – Firma na zážitky. Darujete novomanželům romantický zážitek pro dva, nebo dáte raději přednost adrenalinové zábavě?

Při výběru konkrétního zážitku vždy vycházejte z povahy a koníčků oslavence. Ne každý je nadšenec do adrenalinových sportů a například z tandemového seskoku padákem může mít noční můry. Další variantou je také zakoupení univerzálního poukazu. Obdarovaný si pak sám vybere konkrétní zážitek podle svého uvážení.

Stejně jako v módě nebo v jiných oblastech, také mezi zážitky se každou sezónu objevují nové hity, které rozhodně stojí za to vyzkoušet. Přesně takovým zážitkem je Tepfaktor neboli česká pevnost Boyard. Kdo by neznal tuto slavnou francouzskou reality show? Nyní si ji můžete vyzkoušet a vlastní kůži společně s rodinou nebo přáteli. Bližší informace naleznete na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/ceska-pevnost-boyard, kde si můžete zážitek rovnou objednat. Tento a stovky dalších atraktivních zážitků vám zprostředkovává Allegria – firma na zážitky.

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!