verze pro tisk

Apartmány Kvilda: Rekreační pobyt na Šumavě

30. listopad 2015

Zimní sezona je před námi a nyní nastává nejvyšší čas na to, abyste si zamluvili ubytování na horách, pokud máte rádi zimní turistiku a lyžování, nebo si jen v období kolem Vánoc chcete užít příjemný rekreační pobyt. Na Šumavě najdete dobré zázemí na Kvildě.

4 apartmány v různých velikostech

Ubytování na Kvildě je ideální pro ty z vás, kteří mají rádi klid a soukromí a zároveň chtějí vyrazit na sjezdovky či do lesů na běžkách. Přímo v obci v těsné blízkosti tamní sjezdovky jsou na pronájem k dispozici Apartmány Kvilda. Jedná se o celkem 4 apartmány. První z nich je pro 2 – 3 osoby, další jsou pak větší, a to až pro 8 osob. Najdete zde vše, co potřebujete k relaxaci a pohodlí. Součástí apartmánů jsou kompletně vybavené kuchyňky s elektrickým vařičem a mikrovlnnou troubou, takže si zde můžete bez problémů vařit.

Kvilda a její okolí nabízí široké možnosti volnočasových aktivit

Ubytování v soukromí na Kvildě je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro ty z vás, kteří se na Šumavu chystají za rekreací spolu s přáteli. Ski penzion Kvilda má možná vůbec nejlépe položené apartmány. Je to odtud pár metrů na místní sjezdovku, v okolí se pak nacházejí desítky kilometrů tras, které jsou určené pro běžkaře. Jen pár kilometrů od Kvildy pak najdete oblíbené lyžařské středisko Zadov. Na Kvildě také můžete zajít do tamního infocentra NP Šumava, případně navštívit muzeum, které mapuje život obyvatel v celém regionu. Zhruba 5 kilometrů od obce se nachází pramen Teplé Vltavy, který je velmi oblíbeným cílem mnoha turistů.

Přímo v objektu si můžete vypůjčit lyže. Půjčovna lyží na Kvildě vám poskytne kompletní vybavení pro sjezdové i běžecké lyžování. Jako ubytovaní hosté navíc na zapůjčení lyží dostanete výraznou slevu.

Apartmány Kvilda jsou k dispozici nejen během zimní sezony. Na rekreační pobyt si je můžete zamluvit klidně i na léto, kdy se odtud dají pořádat výlety do nádherné šumavské přírody.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!