verze pro tisk

Dětské letní tábory 2014: Jak přihlásit děti na tábor

11. březen 2014

Děti, které bydlí ve městech, by měli co nejvíce jezdit do přírody, na venkov. Je to dobré z hlediska zdraví a také z toho důvodu, že alespoň na pár dní změní prostředí. Zejména léto je ideální dobou, neboť mají děcka prázdniny. Jak to ale zařídit, když nemáte čas s nimi vyrazit, protože nemůžete čerpat dovolenou? V tom případě zajistěte dětem letní tábor. Pro zápisy na dětské tábory je právě nyní nejvhodnější chvíle.

Sice máme teprve březen, nicméně už v tuto dobu je možné podávat přihlášky na dětské tábory, které se uskuteční během letošního léta. Zajímavou nabídku vám přináší Agentura Haul, která je už tradičním pořadatelem tematických letních táborů.

Tábory v Plasích a Letohradě

Pro letošní rok Agentura Haul nabízí letní dětské tábory v rekreačních střediscích Ráj v Letohradě a v RS Máj v Plasích u Plzně. Obě lokality mají jedno společné – jsou v těsném kontaktu s přírodou, není zde žádný velkoměstský ruch. Jsou tak ideální právě pro děti, které jinak vesměs celý rok tráví ve městech a nemají šanci pobývat delší dobu v přírodě.

Tématické tábory

Dětské tábory, které pořádá Haul, jsou výjimečné v tom, že vždy mají nějaké celotáborové téma. Pro letošní rok je třeba pro tábory v Plasích připravena celotáborovka s tématikou Sherlocka Holmese či „hledání stínů Sedmé věže“. Po celou dobu děti se budou děti účastnit her, které budou spojovat právě tato témata.

S přihláškou neotálejte

Přihlášky na tábory 2014 od Agentury Haul můžete podávat online. Na výběr máte termíny v červenci i srpnu. Ale pozor! Tyto letní tábory jsou velice populární, a tudíž se rychle naplňuje jejich kapacita. Právě proto doporučuji podat si přihlášku pro vaše děti co nejdříve, jinak se na vás nemusí dostat.

Komerční sdělení

-zel-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!