verze pro tisk

Příjemné ubytování v Krkonoších

13. červenec 2012

Přestože venku v těchto dnech panují velká vedra a málokdo si vzpomene na zimu a sníh, není tak od věci si uvědomit, že pakliže chceme jet na letošní zimní dovolenou a mít zajištěné kvalitní ubytování, je potřeba začít už v tuto dobu přemýšlet o případných rezervacích hotelů či penzionů. Horské hotely, chaty a penziony nabírají rezervace po celý rok a obvykle se stává, že již na počátku září hlásí plný stav. Zájemci o ubytování na horách, kteří spoléhají na rezervace do posledních chvil, tak mají v drtivé většině smůlu a musí tak volit ubytování daleko od lyžařských středisek.

Benecko a podmínky pro lyžování

Výše uvedené platí i pro ubytovani Benecko. Obec Benecko je v zimních měsících hojně navštěvována milovníky lyžování. Ubytovací kapacity jsou zde ale značně omezené a je tak na místě si ubytování shánět co nejdříve, nejlépe třeba už v těchto týdnech, jinak můžete mít smůlu. Místní ski areál Benecko patří mezi jedny z nejoblíbenějších, neboť nabízí skvělé podmínky pro lyžování. Na svazích jsou více než tři kilometry dlouhé sjezdovky, které jsou určeny pro náročnější lyžaře i začátečníky. Na internetu se dá najít pro Benecko kamera, která monitoruje zdejší svahy, díky ní víte, jaké jsou v místním ski areálu Benecko sněhové a podnebné podmínky.

Ubytování si zajistěte s předstihem

Pakliže se letos chystáte do Krkonoš a přemýšlíte právě o oblasti Benecka, pak nenechávejte shánění ubytování až na říjen či listopad. Ideální je zamluvit si ubytování již během léta, kdy máte mnohem větší šanci a možnosti. Je třeba si uvědomit, že do Krkonoš se i v letošní zimní sezoně vypraví tisíce lidí a většina z nich zde bude chtít strávit několik dní, tudíž budou hledat vhodné ubytování. Abyste předešli případným potížím se sháněním ubytování v Benecku či jeho blízkém okolí, raději si najděte volné pokoje v penzionu či hotelu již nyní.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!